Menu Zamknij

Zapraszamy na świąteczną wystawę w Spotykalni!

W dniach 12-13 grudnia ponownie zapraszamy Was na naszą wystawę do zaprzyjaźnionej Spotykalni, mieszczącej się na terenie Galerii Bemowo.

Tym razem przez sytuację pandemiczną w kraju niestety byliśmy zmuszeni do podjęcia decyzji o wystawie „za szybą”, co oznacza, że będziecie mogli obejrzeć wszystkie modele, tyle że z zewnątrz pomieszczenia. Jeśli ktoś nie był ostatnim razem, to pod tym linkiem można zobaczyć jak wygląda miejsce wystawy 🙂

W związku z nietypową formą najbliższego wydarzenia zabraknie też tradycyjnej możliwość poznania i porozmawiania z twórcami modeli. Mimo to na wystawie świetnych MOCy (My Own Creation) przygotowanych przez członków i sympatyków WAWLUGu.

W programie m.in. Razor Crest z serialu Star Wars  The Mandalorianin, Narnia, makieta Piratów i wiele innych. Wszystko zbudowane z najbardziej znanych i lubianych klocków na świecie!

Na odwiedzających czeka mała niespodzianka – instrukcja jednego z kilku autorskich projektów ozdób choinkowych z klocków LEGO? (Dziadek do orzechów, bombka, stroik)!

Zapraszamy już w sobotę i niedzielę 12-13.12.2020 w godzinach 10.00-16.00 do Spotykalni, którą znajdziesz na pierwszym piętrze Galerii (obok Pepco i Biblioteki).

Poniżej mapka dojazdu do centrum handlowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *